Prvotriedny školský nábytok od Školáčika Maja za výborné ceny

Školáčik Majo

Školský nábytok, ktorý dbá na zdravie žiakov

Uvažujete nad lepším vybavením triedy? Riešením je školský nábytok od Školáčika Maja. Je nielen funkčný, ale aj pevný, odolný, nastaviteľný, estetický a hygienicky nezávadný. Garantujeme, že náš školský nábytok spĺňa predpísané technické, ergonomické aj bezpečnostné požiadavky.

Bol navrhnutý s dôrazom na zdravie žiakov aj pedagógov (výška operadla, sklon a šírka sedacej plochy atď.). Poskytne žiadanú oporu a stabilitu pri sedení a maximálne pohodlie pri učení. Viacero štúdii preukázalo, že k nárastu porúch správneho držania tela u detí dochádza najmä po nástupe do prvého ročníka základnej školy až do jedenásteho roku života. Aj z toho dôvodu riaditelia starostlivo vyberajú a zvažujú, aký školský nábytok nakúpiť. Teší nás, že mnohí si vyberajú práve nábytok od Školáčika Maja.

Funkčný školský nábytok

Vybavte svoje triedy, učebne, laboratória, šatne, jedáleň a ostatné školské priestory prvotriednym nábytkom.

Prispôsobí sa nielen potrebám žiakom a vyučujúcim, ale aj dispozičným požiadavkám priestoru. Náš školský nábytok sa navyše pomerne rýchlo a jednoducho čistí. Jeho údržba si nevyžaduje špeciálne prípravky či čistiace prostriedky. Disponujeme mimoriadne rozsiahlym sortimentom, ktorý o. i. zahŕňa aj školské lavice (dvoj- aj jednomiestne).

Disponujú nastaviteľnou výškou, dostatočným úložným priestorom v podobe odkladacieho košíka, ako aj praktickým háčikom na zavesenie školského batohu. Ten sa nebude zbytočne povaľovať po podlahe, a teda nehrozí riziko, že sa oň niekto potkne či nebodaj zraní. Ku komfortu zaiste prispeje náš školský nábytok v podobe čalúnených školských stoličiek. Alebo dáte prednosť stoličkám s regulovateľnou výškou? Výber je len na vás. Samozrejme, radi vám pomôžeme vybrať školský nábytok na mieru. Stačí nás kontaktovať.

Bezpečnosť školského nábytku

Uvedomujeme si, že školský nábytok patrí k najvyťaženejšiemu zariadeniu počas výučby. Preto dbáme na jeho pevnú konštrukciu, ako aj bezpečnosť.

Lavice majú zaoblené rohy a stoličky sú ukončené plastovými zátkami, ktoré zmierňujú prípadné zakopnutia a zároveň šetria opotrebovanie podláh. Vašu triedu či učebňu vybavíme aj ostatnými funkčnými doplnkami ako tabule, knižnice, katedry, skrine a pod.

Ponúkame aj nábytok pre materské školy, kancelársky nábytok a nábytok do jedálne (jedálenský stôl, stoličky). Taktiež u nás výhodne nakúpite PC stoly, kovový nábytok a vybavenie do šatne.