Štýlový kancelársky nábytok pre reprezentatívnu kanceláriu

Školáčik Majo

Funkčný kancelársky nábytok pre váš pracovný komfort

Vyberte si kancelársky nábytok, ktorý dodá vašej kancelárii reprezentatívnosť a zároveň akúsi pracovnú útulnosť. Naša ponuka zahŕňa stoly, stoličky, skrine, police, zostavy aj kontajnery, ktoré spolu vytvoria štýlový celok a podčiarknu estetický charakter a ráz interiéru.

Pri voľbe sa sústreďte najmä na štyri faktory – využite, veľkosť a účel kancelárie, ako aj počet osôb, ktoré v nej budú pracovať. Správny kancelársky nábytok nemá byť len funkčný a dizajnový, ale taktiež má navodiť pozitívnu pracovnú atmosféru. Veď koniec-koncov, vaši zamestnanci strávia v kancelárii tretinu dňa (niektorí aj viac).

Moderný a praktický kancelársky nábytok

Ponúkame vám kancelársky nábytok, ktorý viete rýchlo a jednoducho navzájom zladiť, a tak vytvoriť dojem harmónie a poriadku.

Pomysleným ústredným bodom každej kancelárie je pracovný stôl. Keďže za ním strávite vy aj vaši kolegovia drvivú väčšinu pracovného času, je nevyhnutné, aby mal primeranú výšku aj veľkosť pracovnej dosky. Náš kancelársky nábytok zahŕňa stoly s/bez zásuviek, štandardné aj rohové. Neodmysliteľným doplnkom stola je kancelárska stolička. Zapamätajte si, že jej správnym výberom možno predísť viacerým zdravotným problémom, najmä s chrbticou a kĺbmi.

Odporúčaná je nastaviteľná stolička, ktorú si viete prispôsobiť na mieru. Našu ponuku sme doplnili aj pohodlnými stoličkami pre vašich hostí a stoličkami vhodnými do zasadačiek či prijímacích miestností. Mimoriadne užitočným nábytkom na úschovu dokumentov, ale aj osobných vecí sú kontajnery, police a skrine (jedno- alebo dvojdverové). Niektoré naše modely sú dokonca uzamykateľné. Pre dokonalé zladenie interiéru sa porozhliadnite po našich kancelárskych zostavách.

Dovoz kancelárskeho nábytku na adresu

Kancelársky nábytok od Školáčika Maja prispeje k vytvoreniu reprezentatívneho pracoviska.

Pomôže pri organizácií a úschove vecí aj udržaní poriadku v miestnosti. Je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré prispievajú k jeho dlhej životnosti. Navyše si nežiada špeciálne čistenie a údržbu. Nezabúdajte, že kancelária je vašou vizitkou, preto si dajte záležať na výbere kancelárskeho nábytku. Do pozornosti dávame aj náš školský nábytok (školské lavice, šatne, katedry, školské stoličky, knižnice, školské tabule a i.), nábytok pre materské školy aj jedálne (jedálenský stôl, stoličky).

Nákup v Školáčikovi Majovi sa vždy vyplatí. Lákavé sú rozumné ceny aj výborná kvalita.